Hizmetlerimiz

Kara Yolu Taşımacılığı
Firmamız Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Türkmenistan, İran, Iraq, Azerbaycan, Gürcistan, Moldova, Beyaz Rusya, Romanya, ve Afganistan ülkeleri ile Türkiye arasında kaliteli, hızlı ve güvenilirliği kendine ilke edinerek faaliyet göstermektedir.
Ayrıca Avrupa üzerinden Rusya, BDT, Türk Cumhuriyetleri ve Ortadoğu’ ya transit taşımalarda da komple ve parsiyel karayolu taşımacılığı hizmeti vermektedir.
16 yıllık geçmişe sahip olan şirketimiz bu zamana kadar birçok projeli işlerini eksiksiz tamamlamış ve halen birçok projelerde yer almaktadır.
Şirketimiz özellikle Rusya ve BDT ülkelerine yaptığı taşımalarda yıllardır başarısını tekrarlamıştır. Bu ülkeler ile ilgili gerekli kanunları yakından takip etmekte ve müşterisinin sorunsuz bir şekilde mallarının yerine ulaştırılmasını sağlamaktadır.
Proje Taşımacılığı
Şirketimiz ayrıca gabari yükler için konumuna göre araç tahsisi, resmi müsaade belgelerinin temini ve konvoy hizmetleri ile gabari ve ağır taşımalarda uluslar arası ve yurtiçinde önemli projeler gerçekleştirmiştir ve halen hizmetlerini devam ettirmektedir.

Yurtiçi Nakliye

Supet Uluslar arası taşımacılık uzun yıllar devam eden uluslar arası taşımacılıktaki başarısını Yurtiçin de sürdürmeyi başarmış ve halen 81 ilde yurtiçi dağıtım işlerini devam ettirmektedir.

 

Deniz Taşımacılığı
Şirketimizin bağlı bulunduğu acenteleri aracılığı ile tüm limanlara / limanlar dan full ve parsiyel konteyner servisi, kapıdan kapıya konteyner servisi, açık yük servisi hizmeti sunmaktadır.

 

 


Vagon Taşımacılığı
Şirketimizin bağlı bulunduğu acenteleri aracılığı ile Rusya, Ukrayna ve Kazakistan ülkelerine ithalat/ihracat servisi, Ağır tonajlı ve her türlü yük için hızlı servis, zamanında cıkış ve varış garantisi ile hizmetlerine devam etmektedir.
Parsiyel Taşımacılık

Şirketimiz Rusya, Ukrayna ve Kazakistan hattında her hafta düzenli parsiyel çıkışlar yapabilmekte olup, kendi depomuzda muhafaza edilen yükler ile güvenilirliği en önemli hedef olarak görmektedir.
Frigo Taşımacılık

Ülkemizdeki narenciye ve hammadde yatırımcıları için Rusya, Ukrayna ve Kazakistan ülkeleri çok önemli bir potansiyel arz etmesi sebebi ile bünyesinde çalıştırdığı frigo araçlar ile bu bölgelerde faaliyetlerine devam etmektedir.
Adr Taşımacılığı
Uluslar arası ADR taşımacılık yönetmeliğine uygun ve gerekli izinlerin tahsisine bağlı olarak ADR li
yük taşıma hizmetlerini sunmaktayız.

Şirketimizin hizmetleri bununla sınırlı değildir;
SUPET’ in +'sı çok….
+ Altyapı Hizmetleri
+ 7/24 bilgi ve iletişim
+ kapıdan Kapıya güvenli teslim
+ Lowbet ve Ağır taşıma hizmeti
+ Açık veya Kapalı depo tahsisi
+ Uygun taşıma aracının sağlanması
+ Uygun personelin ve ekipmanın sağlanması
+ Yükleme ekipmanlarının belirlenmesı
+ Her emtianin CMR sigortası kapsamında taşınması
+ Ülkeler arası gerekli ihracat koşullarının sağlanması
+ Rusya, Kazakistan ve Ukrayna’ da gümrükleme hizmeti
+ Rusya, Kazakistan ve Ukrayna’ da karayolu müsaade belgeleri temini
+ Sigorta Hizmetleri